Biber Hapı

Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
biber hapi banner
biber hapi fiyat
Biber Hapı - Biber hapı - Yağ Eritme Diyeti

Vücutta biriken fazla yağları eritmek gerçekten zordur ve bu yağları eritmek gerçekten sabır ve emek işidir. Fazla kilolardan kurtulmak için diyet yapmak ve egzersiz yapmak mutlaka gerekmektedir. Eğer spor salonuna gidilemiyorsa bile mutlaka evde de olsa basit ve doğru egzersiz hareketleri öğrenilerek bunlar uygulanmalıdır. Bu egzersizlerin yanında fazla kilolardan kurtulmak için yağ eritme diyeti de uygulanması gerekmektedir.

Bu diyete göre haftanın ilk günü, üçüncü günü, beşinci günü ve yedinci günü alınacak besinler şu şekildedir: Sabah yeni kalkıldığı zaman bir su bardağı suyun içerisine bir çay kaşığı bal ile yaklaşık on damla limon suyu sıkılır ve o şekilde içilir. Sonrasında da yarım saat kadar sabah yürüyüşü yapılır.

fazla-yaglari-eritme-diyetiYürüyüşten sonra da ılık bir duş alınarak fazla yağlı olan bölgelere kekik, melisa ve biber yağı ile masaj yapılır. Duştan sonra kahvaltı olarak kabukları soyulmadan sert bir şeftali ile yeşil elma tüketilir. Öğlene kadar ara öğün olarak da 2 parmak kalınlığında peynir yenebilir. Öğle menüsünde ise derisinden ayrılmış ızgara tavuk, bol yeşillik ve salata bulunmaktadır. Salataya taze soğan da doğranabilir. Sonrasında öğle yemeğinden iki saat sonra birkaç adet yulaflı bisküvi, ondan iki saat sonra da bir tane kabukları soyulmamış yeşil elma yenebilir. Akşam yemeğinde ise en fazla beş kaşık olmak şartı ile zeytinyağı ile pişirilmiş taze fasülye, 1 dilim kepekli ekmek ve bol yeşillikli salata tüketilebilir. Akşam yemeğinden sonra ise yatmadan önce yağı alınmış ya da az yağlı sütün içerisine tarçın da koyularak içilebilir. Bunun haricinde dört fincana kadar rezene çayı ya da başka bitkisel çaylar da içilebilir. Yağ eritme diyeti bu şekilde uygulandığı takdirde gözle görülür bir şekilde incelme gerçekleşecektir.


Sen de Yorumla!

Sitemizde Arayın

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar