Biber Hapı

Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
biber hapi banner
biber hapi fiyat
Biber Hapı - Sağlık - Şifalı Bitkiler Ahmet Maranki

Bitkisel tedavi ve şifalı bitkiler uzmanı Ahmet Maranki en faydalı bitkilerden bazılarını ve nasıl kullanılması gerektiğini anlatarak hem sağlıklı olma hem de zayıflama konusunda yardımcı olmaktadır.
Kudret narı” mide ülseri üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Egzama hastalığı ve daha farklı cilt rahatsızlıklarına da fayda sağlamaktadır. Açık yaralar kudret narı sayesinde daha hızlı bir şekilde iyileşmektedir. Doğu ülkelerinde mide ile ilgili rahatsızlıklarda ve kan şekerini belirli bir düzeyde tutar için oldukça sık kullanılan şifalı bir bitkidir. Ayrıca karaciğerin sağlığını korumada etkilidir, bağırsakları çalıştırır ve hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur.

Şifalı bitkiler uzmanı Ahmet Maranki kudret narının kullanımı konusunda olgunlaşmış olan kudret narı ezilmiş bir halde biraz bal ile birlikte sabah saatlerinde kahvaltıdan önce 1 yemek kaşığı olarak yenir. Meyve olmadığı zamanlarda da saf zeytinyağında 6 ay süre ile tutulan kudret narı kahvaltılardan önce bal ile karıştırılarak yenir.
Şifalı bitki uzmanı Ahmet Maranki “kava kava”yı da öneriyor. Kava kava bitkisi iyi bir ağrı kesici ve sakinleştiricidir. Gerginliği alır, panik atak, stres gibi problemlere karşı olumlu etkiye sahiptir. Rahat bir şekilde uyumayı sağlamaktadır.
Ahmet Maranki’nin önerdiği bir diğer şifalı bitki ise “Devedikeni”dir. Devedikeni, karaciğer problemleri için kullanılabilmektedir. Siroz, sarılık gibi karaciğer ile ilgili rahatsızlıklarda fayda sağlamaktadır. Cildi de güzelleştirmektedir.
Kuşburnu” da Ahmet Maranki’nin en şifalı bitkiler arasında gösterdiklerinden bir tanesidir. Kuşburnu özellikle üst ve alt solunum yolu rahatsızlıklarında, soğuk algınlığına bağlı hastalıklarda kullanılabilir. Bedene zindelik kazandırır ve enerji verir. Hazmı kolaylaştırır, mide ağrılarına iyi gelmektedir. İçerdiği bol vitamin sayesinde gözlere de faydalıdır. Romatizmal ağrılara karşı da kullanılabilmektedir. Kuşburnu her gün 4 su bardağı şeklinde kullanıldığı takdirde birçok rahatsızlığa karşı olumlu etkileri görülebilmektedir.


Sen de Yorumla!

Sitemizde Arayın

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar