Biber Hapı

Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
biber hapi banner
biber hapi fiyat
Biber Hapı - Biber hapı - Red Pepper Jel

Ürün tamamen doğal olmakla beraber hiç bir yan etki yapmadan incelmeyi sıkılaşmayı ve selüliti önlüyor. Bölgesel zayıflamayı sağlayan bu ürün sadece 45 dakika da etkisini gösteriyor. Yapmanız gereken tek şey jeli incelmesini istediğiniz bölgelere sürüp masaj yapmak. Daha fazla etkisini görmek istiyorsanız bölgeyi streç film ile iki kat sarmalı ve spor yapmalısınız.
biber-jeliStreç film biraz tuhafınıza gitmiş olabilir ancak streç film derinin daha fazla ısınmasını sağlar. Daha fazla ısınan derideki yağlar daha çabuk erir. Hatta bu yüzden streçfilm ile sardığınız bölgeyi kalın bir şeylerle de örtseniz sizin için daha iyi olur. Sürülen red pepper jelin vücutta kırk beş dakika beklemesi yeterli.
Düzenli kullanımda sadece kırk beş dakika da 4 cm incelebilirsiniz. Etkisini görmek için ürünü kullanmaya başlamadan önce vücut ölçülerini almanızda sizin için fayda var. Çünkü incelmek demek kilo vermek demek değil. Ayna da kendinizi çok kilolu gibi gördüğünüz zaman ölçtüğünüzde tam 2 beden küçülmüş olarak görebilirsiniz. Bu yüzden vücut ölçüleriniz önemli.
Ürünün içinde,
Acı biber yağı
Balmumu
Herbal Mix Oil
bulunuyor. Red pepper jel, acı biber bitkisi yaprağından özel olarak elde edilmiş bitki ekstreminin, balmumu ve herbal mix oil ile kimyasal bir bileşim yapmadan üretilmesiyle oluyor. Ürünün şimdiye kadar hiç bir bireye yan etki yaptığı henüz görülmedi. Çünkü ürünün asıl amacı yağlar. Ürün kaslara hitap etmediği için kaslar herhangi bir zarar görmüyor.
Ürün özellikle kalça, basen, göbek ve kollarda etkisini gösteriyor. Çünkü o bölgelerde ki yağlara ulaşmak daha kolay.
Düzenli kullanıldığında 4 ilâ 10 hafta arasında ürün etkisini gösterecek ve kullanıcıda diyete ve rejime gerek kalmadan incelmiş ve pürüzsüz bir vücuda sahip olacak.

4 Kişi Yorum Yaptı “Red Pepper Jel

 1. Gamze nur 09 Ocak 2018

  Ben sipariş vermiştim ve alır almaz kullandım 1 saat durdurdum ve dus aldım benim anlamadığım tek şey günde 2 kez kullanılır yazıyor ama surdukten sonra yikicakmiyiz ? Bilgisi olan var mi ?


 2. tanoglu 24 Mayıs 2014

  Biber hapi ile birliktemi yanlizmi satiliyor jel


  • admin 01 Haziran 2014

   Biber hapı ile birlikte satılabilir. Zaman zaman kampanyalar söz konusudur.Sen de Yorumla!

Sitemizde Arayın

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar