Biber Hapı

Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
biber hapi banner
biber hapi fiyat

Diyetten ve rejimden bıkmış olanların ve diyet ve rejim yapamayanların başvurusunu alan, zayıflama içerikli bu ürün içerisinde doğal ortamlarda yetişen 9 ayrı, kullanıcısına zayıflama imkânları sunan bitki bulunduruyor. Doğal olan bu ürün ilaç amaçlı üretilmiyor. Bu ürün bir besin takviyesi. Çünkü içerisinde bulundurduğu özel bitkiler kullanıcının vücudunun eksiklerini de tamamlıyor. Vücudun ihtiyaçları karşılandığı için vücut yemek yemeye ihtiyaç duymuyor. Bu yüzden kullanıcının iştahı kesilip daha az yemeye başlıyor.

Ürün içerisinde bulunan özel bir bitki sayesinde içeride bulunan gizli enerji ortaya çıkıyor. Ve kişi gün boyu enerjik oluyor. Ürünün her hangi bir yan etkisine daha rastlanmadı. Yanlış kullanıcılar ve yanlış kullanımlar hariç. Yalnızca enerji yaptığından uykusuzluk problemi yapabiliyor.

mexico-red-pepperPeki ürün nasıl kullanılmalı? Sabah kahvaltı öğününden yarım saat önce 1 kapsülü bol suyla tüketmeniz size o günlük yetecektir. Ürün her hangi bir düzeninizi bozmaz. Bir ay içerisinde 4 ilâ 10 kilo verebilirsiniz. Verdiğim-vereceğim kilolar kalıcı olur mu? Daha sonra tekrar alır mıyım? Sorularını soran kullanıcılara ve kullanıcı adaylarına hitaben, vermiş olduğunuz kiloları geri almanız için gün içerisinde hareket ederek yaktığınız kaloriden fazla yiyecek tüketmeniz gerekmekte. Ürünü kullanımınız bittikten sonra kendinize sağlıklı ve düzenli bir yemek yeme programı içerisine sokarsanız verdiğiniz kiloları tekrar almazsınız.

Ürünü kalp ve damar hastalıkları olan bayan ve bay kullanıcı adaylarının kullanmaması gerekmekte. 18 yaşına girmiş ve 60 yaşından küçük her yetişkin ve sağlıklı kişiler kullanabilir. Ancak hamile olan veya emzirme dönemi içerisinde bulunan bayanların kullanmaması gerekiyor. Birde düzenli ilaç kullanmanızı gerektiren bir rahatsızlığınız veya tedavi görmenizi gerektiren bir durumunuz varsa kullanamazsınız.


Sen de Yorumla!

Sitemizde Arayın

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar