Biber Hapı

Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
biber hapi banner
biber hapi fiyat
Biber Hapı - Biber hapı - Biber Hapı Yorumları

Biber hapı içeriğinde kullanılmış olan özellikle kırmızı biberin etkisiyle beraber kilo vermeye yardımcı bir gıda takviyesidir. Zayıflama konusunda yardımcı olan biber hapı, aynı zamanda içeriğinde bulunan bitkisel maddelerin birleşimi sayesinde, soğuk algınlıklarına, öksürüğe ve romatizma gibi rahatsızlıkların yaratmış olduğu ağrılara da ciddi şekilde yararlar sağlamaktadır.

İştah kesme özelliği sayesinde, biber hapı özellikle kadınların hissetmiş olduğu tatlı yeme isteğini aza indirebilen bir gıda takviyesi ürünüdür. İçeriğinde bulunan C vitamini sayesinde, kullananların daha enerjik olmalarını sağlayarak, aynı şekilde içeriğinde bulunan bitkisel birleşim sayesinde kullanıcıların daha sakin ve stressiz olmalarına olanak sağlamaktadır.

Biber hapı zayıflamaya yardımcı, yüzde yüz doğal olan bir gıda takviyesidir. İçeriğinde sadece bitkisel maddeler kullanılmış olan Biber hapı, kimyasal maddeler ya da katkı maddeleri içermemektedir. Söylenmesi gereken diğer bir şey de, biber hapının tedavi amaçlı olmadığı ve bir ilaç olmadığının altı çizilmelidir. Biber hapı bitkisel olup, sadece gıda takviyesi amacıyla kullanılan bir üründür.

zayiflatan-urunÇok sayıda biber hapı yorumları da bulunmaktadır. Bunların birçoğu, biber hapının zayıflama üzerine yaptığı bu başarılı etkidir. Güçlü bir anti-oksidan etkisi olan yeşil çay sayesinde toksinlerden kurtulup, yağlarında yakılmasına yardımcı olan biber hapı, biber hapı yorumlarında da üzerinde en çok durulan konuların başında gelmektedir. İştahsızlık hissi ile beraber kullanıcıların fazla tatlı yeme isteklerini bile en aza indirebilmektedir. Bu sayede kadınların özel dönemlerinde bile duydukları tatlı yeme hissi, en aza indirilerek kilo almalarını engellemektedir. Bu da biber hapı kullanıcılarının yorumlarda sıkça dile getirilen bir konudur. Biber hapı kullanıcıları ürünün bir diğer etkisi ile ilgili şunları söylemektedir: Vücudun en hareketsiz bölgelerinde (basen, bel, göbek vb. gibi) bile etkili olduğu ispatlanmıştır.

ACİL ZAYIFLAMA HAPI NEDİR?
Biber hapı acil olarak zayıflamak isteyen kişilerin kullanmak için tamamen bitkisel bir destektir. Ayrıca biber hapı kesinlikle bir ilaç değildir bunu önemle vurgulamak gerekir. Özellikle biber hapı doğal ve bitkisel olmasından dolayı zayıflamak için kullanabilirliği kesinlikle kanıtlanmıştır. Biber hapının içerisindeki Meksika kırmızıbiberinin zayıflamada çok büyük faydası vardır. Başka bir zayıflama hapı ile karşılaştırıldığında biber hapının zayıflamada daha etkili olduğu kanıtlanmıştır.
acil-zayiflatan-hapBiber hapı içersindeki bileşenleri sayesin de hiçbir zahmet çekmeden oturduğunuz yerden kolaylıkla kilo vermeniz de istediğiniz kiloya ulaştırabilecek en ideal zayıflama ürünüdür. Biber hapı kullanılmaya başlandıktan sonra kişiyi tok tutarak çok aşırı iştahları keserek, kişinin aşırı kilo almasının da önüne geçer. Ayrıca biber hapı kilo kontrolü sağlaması ile birlikte metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak kilo vermeyi hızlandırmaktadır.
Acil zayıflamada biber hapının faydaları nelerdir?
Yıllardır vücutta birikmiş olan yağların ve kolesterol seviyesinin düşmesin de yardımcı olur. Çoğunlukla şişman kişiler de birikmiş olan yağlar ile mücadele etmesi ve bu fazlalıklardan kurtulmak için bir destek ürünüdür. Biber hapı özellikle sindirim sisteminiz de ve mide sisteminin düzenli olarak çalışmasını sağlamaktadır. Mide ve sindirim sisteminde meydana gelen düzensizlikler sebebi ile alınmış olan kiloların önüne geçmektedir. Hareketsiz olan metabolizmayı hızlandırır.
Biber hapının temelinde mevcut olan Meksika kırmızıbiberinin çok güçlü antioksidan etkisi vücutta kanser ile mücadele de yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Meksika kırmızıbiberi vücuttaki mevcut olan ağrılar ve krampların engellenmesinde büyük yarar sağlamaktadır. Biber hapı kullanıcılarının kilo vermesinin yanında kilo kontrolünü de sağlamada büyük rol oynamaktadır. Biber hapı kullanan kişilerde tokluk hissi yaratması sebebi ile tatlı krizlerinin de önüne geçerek kişinin olumsuz etkilenmesini ortadan kaldırmış olur.

biber-hapi-bitkisel-zayiflama-hapiGelişen tıpla birlikte kilo problemi yaşayanlar için artık birçok alternatif mevcut. Bunlardan bir tanesi de zayıflama hap ve kapsülleri. Fakat bu hapların ne kadar güvenilir oldukları konusunda pek bir bilgi yok. Nedeni ise internette bu türden birçok hapın satışının yapılmasıdır. Farklı haplar için yapılan yorumları incelediğiniz zaman ne söylemek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Fakat bazı haplar artık ününe ün katmakta ve bu hapları kullananların da internette yorumları mevcut. Bu haplardan bir tanesi de biber hapı. Biber hapı kullanıcı yorumları bu hap hakkında bizlere daha detaylı bilgiler vermekte. Kullananların olumlu ve olumsuz tüm yorumlarına internet üzerinden ve biber hapı satış sitelerinden ulaşabiliyorsunuz. Biber hapı kullanıcı yorumları diğer haplara göre en pozitif olanlardan bir tanesi. Bu hapı kullananlar genellikle hap hakkında ki olumlu yorumlarını web sitelerine eklemekten kaçınmamışlar. Tabi ki yorumların hepsi pozitif değil biber hapı kullanıcı yorumları arasında olumsuz olan yorumlarda var. Fakat bu yorumların birçoğu ürünü hayatı boyunca hiç kullanmamış kişiler tarafından da yapılabilmektedir. Bu da zayıflatma haplarıyla ilgili bilgi karışıklığına sebebiyet vermektedir. Biber hapı kullanıcı yorumlarını sitemizden ve Google aramalarından kontrol ederek ürünle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sitemizde yer alan kullanıcı yorumlarının tamamı, müşterilerimiz tarafından geri bildirim yapılan konulardır. Kullanıcı memnuniyetini esas alan firmamız, sizi yanıltıcı hiçbir bilgiye yer vermeyecektir.

656 Kişi Yorum Yaptı “Biber Hapı Yorumları

1 9 10 11 12

 1. Ebru 17 Nisan 2017

  Merhaba ben 4 yıl once kullandım ve 2 haftada 6 kılo verdım ılk gun kalp carpıntısı yapıyor daha snra alısılıyor bu zamana kadar bır cok sey denedım hepsı hıkaye benım sıze bır sorum olcak hocam spor yapıyorum ama aerobık step gbı bu hapı sabah ıcsem ve aksam spora gtsem bır zararı olurmu bı arkadas lıda hapını spordan once ıcmıs ve kalp carpıtısı olmus ayrıca ben sporsa 1000 kalorı yakıyorum bır yan etkısı olurmu tekrar almayı dusunyrmda


  • admin 30 Mayıs 2017

   Merhabalar, bu ürünü tempolu spor ile kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Yani daha çok hafif ve orta sporlar ile yağ yakımında yardımcı olacaktır.


 2. Kaan 13 Nisan 2017

  benim 2 tane sorum olacak admin;
  1-Sizin biber hapı ürününüzün yağ yakma özelliği var mı ?
  2-Sabah 5.30 da kalkıyorum işim gereği, günlük 2 tane kapsül yutmamda sakınca var mı dır ?
  kolay gelsin iyi çalışmalar..


  • admin 30 Mayıs 2017

   Merhaba, biber hapında da yağ yakıcı etken madde yer almaktadır. Tabi ki kendinizi cok zorlamamanızı tavsiye ederim eğer spor ile destekleyecekseniz. Günde 2 kapsül önermiyoruz Kaan bey. Ağır gelecektir, siz kendi bünyenizi daha iyi tanıyor ve biliyorsunuz arasından epey saat geçirerek kullanan Bay kullanıcılarımız mevcuttur. Önermemekle birlikte sadece 1-2 gün deneyebilirsiniz eğer bir yan etki gözlemlenirse lütfen normal düzeyde kullanınız.


 3. Naz 08 Nisan 2017

  Mrh beni tiroeidim var acaba kulanebilirim sormak istedim


  • admin 30 Mayıs 2017

   Merhaba, tiroid ile ilgili zannedersem levitron kullanıyorsunuz, levitron ya da benzer bir tiroid ilacı ile arasında en az 6 saat gibi bir süre bırakabiliyorsanız kullanabilirsiniz.


 4. Ebru 07 Nisan 2017

  İyi günler. Ben bu ürünü aldım kullanıyorum çok da memnun kaldım fakat bende kalp çarpıntısı ve fenalık hissi,enerji yerine bitkinlik yarattı.2 günde bir içmeyi denedim o zamanda kilo verimi durdu. Bu durumda ürünü kullanmayı bırakmalı mıyım?Bu durumla daha önce karşılaştınız mı?


  • admin 30 Mayıs 2017

   Merhaba, ürün çok nadirde olsa 1 hafta süre ile kişilerde enerji yerine tam tersi etkiler yapabilmektedir. Bu ürün ile birlikte kullandığınız herhangi bir ilaç var ise kesiniz lütfen. Ürünü 2 günde bir kullanabilirsiniz yine etkisini görebilirsiniz.


 5. handan 10 Mart 2017

  merhaba bende 3 gündür kullanıyorum ürün rengi turuncu ve gri orjinal değil mi?

  birde eski ve yeni biber hapı diye bişey var ben yenisinden aldım daha mı etkilidir eskiye göre cevap verirseniz cok sevinirim


  • admin 30 Mayıs 2017

   Merhaba, şuan da yenisini bulduysanız zaten tarihi geçik bir üründür orjinal olduğunuda düşünmüyorum bir dönem Türkiye’ye giren bir üründü şuanda üretimide yok.


 6. Duru 02 Mart 2017

  Merhaba , bu ürün vücuttan ne kadar sürede atılıyor , ve Rahime yumurtalıklara zararı var mı ? Bununla ilgili hiç ni yerde yazı bulunmuyor , vücutta kalıcı etkileri var mı acaba? Ve ürün kullanırken çok su tüketmezsek vücutta birikim yapar mı


  • admin 30 Mayıs 2017

   Merhaba, bu ürün kişi bünyesine göre 24 saat ile 72 saate kadar değişkenlik göstermektedir. Rahime herhangi bir etkileşimi yoktur. Vücutta kalıcı etki bırakmaz başta ter olmak üzere ve idrar ile zaten su tüketiminden sonra vücuttan atılır.


 7. hawa 27 Şubat 2017

  bendebundan 9 yıl öncf kullanmştımşimdi tekrar kullanmak istiyorum o zamnda cok iyi kilo vermştim şimdi yine aynı etkiyi gösterirmi cevaplarsanz sevinrm


  • admin 30 Mayıs 2017

   Merhaba, 9 yıl önce ki ürün içeriği ile birebir aynı diyemem fakat, söyle örnek verebilirim; o yıllarda 1 ay içerisinde 10 kg verebildiyseniz şuanda yarısı kadar yani 5-6 kg verebilirsiniz fakat, o yıllarda ki kadar yüksek yan etki söz konusu değildir. Yanlış kullanımlara karşın yan etkileri en aza düşürülmesi için içeriğinde düşüşe gidilmiştir. Ama elbette orjinal ürün sayesinde tokluk hissi görerek yine kilo verebilirsiniz.


 8. Eylül 21 Şubat 2017

  Ben daha önce turuncu folyalı kullanmıştım etkili olmuştu ama şu anda elimde alimünyum folyalı var kullanmaya çekiniyorum


  • admin 30 Mayıs 2017

   Merhaba, turuncu folyolu diye bahsettiğiniz ürün pepper time isminde ki üründür. Orjinal biber hapı ise gri folyolu olandır.


 9. Azra 19 Şubat 2017

  Ben yeni biber hapı aldım,turuncu gri renkte,birde yeni ambalajı plastik şişe içinde orjinal midir acaba


  • admin 30 Mayıs 2017

   Merhaba, yeni biber haplarının tarihleri geçen sene itibari ile son bulmuştur. Türkiye’ye sadece 1 parti giriş yaptı ve onlarda 2014-2016 yılları arasında kullanım talimatı mevcuttu. Ürününüz orjinal diyemem çünkü yeni tarihli bir ürün ise kutuları burada yapılmıştır.


 10. Özlem 16 Şubat 2017

  Bende yaklaşık 5 yıl önce kullandım 2 ay kadar yaklaşık 6-7 kilo verdim yavaş yavaş bırakmama rağmen bırakınca aynı kiloda döndüm.tekrar kullanmayı düşünüyorum ama aynı kiloya dönmemek için ne yapmam gerekiyor.


 11. Yunus Koray 17 Aralık 2016

  Merhabalar ürünü 13 aralik 2016 da siparis ettim ve urfaya ev adresime 16 aralik 2016 da saat 10 gibi ulasti bende firsat bu firsat deyip 1 adet kapsul aldim ve ardindan 35 45 dk sonra 2 parca ekmek ve bi parca peynir ile 1 bardak sekersiz cay ile kahvalti yaptim. Saat 11 den gece 03.30 a kadar en ufak bir lokma yeme istegim gelmedi ve gun icerisinde 17 bardak yani 17×330 ml su ictim tek sorunum agizimda ve bogazimda muhtesem bi kuruluk biraz bas donmesi ve kalp carpintisi sizce normal midir hocam ürün beni biraz korkuttu carpinti ve bas donmesinden sonra sizce ne yapmaloyim 102 kg 1.87 boy ideal kilom 91 olmasi gerekiyor birde yeni olan urunden siparis ettim doz aliminda kapsul icerigindeki tozu azaltarak kullanmam mantikli olur mu hocam cevabınız icin tsk ederim


  • admin 15 Şubat 2017

   Yani ilk kullanımda baş dönmesi gibi yan etkisi normaldir 1 hafta sonunda normale dönecektir. Bol su ile kullanımına devam ediniz eğer 3. gün sonunda yine aynı şekilde yan etkileri ileri seviye oluyor ise içinde ki dozu düşürerek kullanınız.


   • Hatice 05 Mart 2017

    Merhaba ben bu biber hapını folyolu olanını 5 yıl önce kullandım 10 kilo verdim sitenizden sipariş verdim iki gündür kullanıyorum fazla bi ağız kuruluğu yapmadı nedenini yazarsanız çok sevinirim .


    • admin 30 Mayıs 2017

     Merhaba, henüz yeni başlamışsınız ürünü kullanmaya lütfen düzenli bir biçimde kullanımına devam ediniz.


 12. bahar 18 Kasım 2016

  merhabalar bende yeni aldım bi aktardan ama benim kutu 36 lı.acaba sahtemidir.hep 30 lu diye yorumlar çünkü.rengi turuncu..cok susatıyor gercekten..bilgilendirirmisin teşekkürler..


 13. Bahar 10 Kasım 2016

  12 gun oldu baslayali.rengi kahverengi turuncu.istahimi azaltti ama kilo veremedim 12 gun boyunca.NEDEN?


  • admin 24 Kasım 2016

   Merhaba, bazı kullanıcılar geç etki görebiliyor. İştahınız normalin altına indiğinde zaten kilo kaybı yaşarsınız yavaş yavaş. Ürünün orjinallik etkisini görüyorsunuz lütfen düzenli kullanımına devam ediniz.


 14. iklim 07 Kasım 2016

  merhabalar..bende sipaiş verdim ve bugun ilk gunum..sormayı unuttugum sey gunde 1 defamı alacagım oda sabahları ac karnına?


  • admin 24 Kasım 2016

   merhaba, günde 1 kapsül olarak kullanacaksınız sabah kahvaltısından 30-45 dk önce.


 15. fadime 05 Kasım 2016

  gercekten çok iyi 1 ayda 4 kilo verdim


 16. Mehmet 05 Kasım 2016

  Merhaba ben bu gün spariş ettim 2 güne elimde olur 1 kutu aldım 84 kiloyum kilomun çoğu kalça ve basende göbekte hafif var 30 gün içinde düzenli kullanmam halinde sizce kaç kilo verebilme imkanım var . çay şekersiz günde en fazla 2 ögün ve çok az ekmek yiyiyorum.


  • admin 24 Kasım 2016

   Merhaba, yani 1 ayda şu kiloyu verirsiniz diyemem fakat, kilo vermeye etken tiroid, guatr ve diyabet gibi rahatsızlıklarınız yok ise etkisini görebilirsiniz.


 17. Betul 19 Ekim 2016

  Bundan 7 yil once kullanmistim bende ve 1 ay gibi bir surede 11 kilo vermistim asiri derecede su icirtiyordu ve istahimi kesmisti umarim yine ayni etkiyi gorebilirim ve nedendir bilmem cok enerjik bir yapiya sahiptim simdi yine 2 kutu siparis verdim memnun kalmazsam iade aliyormusunuz


  • admin 24 Kasım 2016

   Merhaba, ürünü kullandıktan sonra iadesi söz konusu değildir. Orjinalliğine istinaden kapsülü açmadan iademiz mevcuttur.


 18. Tuğba 02 Ekim 2016

  Merhaba ben mahalle aktarından biber hapı aldım ve hemen hemen iki aya bir kullandım ama düzensiz önce aldığımın rengi kahve rengi ve turuncu idi ama son aldığım beyaz renkte ve hiç etki etmedi acaba sahte mi yoksa vücut alıştı mı bidaha almak istiyorum lütfen cvp verir misiniz sahte mi değil mi


  • admin 17 Ekim 2016

   Merhaba, biber hapı beyaz renkte değildir. Turuncu kahvedir. tarifinize göre sahte ürün verilmiş.


 19. Zeynep 29 Ağustos 2016

  Daha once hepatit b gecirdim acaba ilacin bir zarari olur mu


 20. Halil ERDAL 26 Ağustos 2016

  Bende bundan 7 sene önce kullandım ve 10 kilo verdim vücut çok rahatlıyor ama yine aynı kiloyu aldım yeniden alırsam kilo verirmiyim bende şeker ve tansiyon hastalığı var.Bir zararı olurmu acaba şimdiden teşekkür ederim.


 21. Ebru 21 Ağustos 2016

  Siparis vermek istiyorum


  • admin 17 Ekim 2016

   Tabi ki sipariş formundan siparişinizi iletebilirsiniz.


   • Fatoş 05 Eylül 2017

    Slm admın ben hemoroid hastasıyım kabızlık sorunum var ve kilo alıyorum 62 kıloyum ne yaptımsa kılo veremedım şimdı bu bıber hapını kullanmak istıyorum günde kaç tane ve bana rahatsızlıgıma bı zararı olur mu tşk ederım


    • admin 12 Eylül 2017

     Merhaba, hemoroidinize herhangi bir olumsuz etkisi olmayacaktır. Sabah kahvaltıdan 30-45 dk önce 1 kapsül olarak alınması gerekir.


 22. batuhan 21 Ağustos 2016

  Mrb.
  Ben 18 yasinda ve 1.72 cm boyunda bir erkegim,bir erkek olmama rahmen kalca ve gobegimde asirii yaglanma var.Kalca yaglarindan kurtulmayi cok istiyorum,Sizce bu urunu kullanmalimiyim?
  Bir erkek olarak oneriyormusunuz??


  • admin 17 Ekim 2016

   Bayan erkek kullanabiliyor o farketmiyor. Kilo vermeye etken probleminiz yok ise etkisini görebilirsiniz.


 23. Berranur 08 Ağustos 2016

  Merhaba biber hapıni alalı 5 gün oldu
  18 yaşındayım ve daha önce abuk subuk diyetler yaparak kendim kilo vermeye çalışmıştım. 65 kiloyla başladım ve suan 61 kiloya düştüm. Kesinlikle harika hedefim 50 boyum 165


 24. Zeynep 02 Ağustos 2016

  Yuksek tansıyon hastasıyım kullana bılır mıyım


 25. duygu 20 Haziran 2016

  merhaba ürün elime gectiği günden beri kullanıyorum çok memnunum kullanmadan önce 86kiloydum şimdi 72 kiloyum çalışan arkadaşlara teşekkür ederim kullanmanızı tavsiye ederim.


  • Sevda 08 Ağustos 2016

   Ne zaman aldınız ilacı? Birde kaç günde verdiniz bu kiloyu
   Şimdiden teşekkürler


 26. Esra 08 Haziran 2016

  Merhaba bende almak istiyorum sizdeki biber hapi ne sekilde hapmi kapsulmu icinde kac tane var kutusu nasil ve ilacin rengi nedir bilgilendirirmisiniz


  • admin 01 Ağustos 2016

   Merhaba, 1 kutuda 30 adet bulunur 30 günlük kullanım gerektirir. Turuncu kahve tonlarındadır kapsül rengi.


 27. Yildiz 27 Mayıs 2016

  Günlük kaç tane kullanmak lazım?


 28. Zehra 25 Mayıs 2016

  Bende kullanmak istiyorum hemen faydasını gösterir mi yani ilk hafta ve bir ayda kaç kilo verdirir? Ayrıca ben kahvaltı yapmıyorum şekersiz çay içiyorum ilacı aldıktan beş dakika sonra iki fincan şekersiz çay içebilir miyim ?


  • admin 01 Ağustos 2016

   Yani kilo verme durumunuz metabolizmanıza bağlıdır. Şekersiz çay içebilirsiniz.


 29. Zeynep 29 Nisan 2016

  Bırakın zararını faydası oldu.. insülin direncim 9 ayda 24 den 8e düştü. Tiroidit tanısı vardı kayboldu. Yeni tam kan sayımı yaptırdım hiçbir yanetkisi olmamış. Ben 3 ay kullandım 67den 53e düştüm. Fakat şimdi demir eksikliği var yalnızca onun için ilaç kullanacağım ve b12 ilacı. Bununla beraber hapın zararı olur mu?


  • admin 03 Mayıs 2016

   Merhaba, bir arada kullanmamalısınız. Yani aradasında en az 8 saat gibi süre bırakmalısınız Zeynep hanım. Bu arada adınıza sevindik…


   • Serpil 26 Mayıs 2016

    Merhaba. Benim kullanmakta olduğum depresyon hapı ve mide koruyucu var.biber hapı kullanabilrmiyim.birde bundan 5 yıl önce kullandım bu hapı.13 kilo vermiştim yine aynı etkiyi gosterirmi


    • admin 01 Ağustos 2016

     Merhaba, yani birebir 5 yıl önce ki ürün ile aynı içeriğe sahip değildir. Fakat, halen etkilidir yine etki gösterebilir.


     • hilal 27 Nisan 2017

      5 yil onceyle ayni degil demissiniz fark ne tam olarak
      Ben 7 yil once kullanip 10 kilo vermistim simdi 2.kutuya basladim ama bi etkisini gormiyorum 🙁 uzuldum hayal kirikligi yasiyorum veremiycem die


     • admin 30 Mayıs 2017

      Merhaba, içerisinde ki etken maddelerin düşürülmesidir farkı.


 30. Cansu 26 Nisan 2016

  Merhaba ben bugun aldım oglum 18aylık artk az emyo kullnsm sorun olurmu gunde bırkere veya ıkı kere emıyo bugun aldım bır kutusu 30tl orjınalı bumudur


  • admin 03 Mayıs 2016

   Fiyatı maliyetini karşılamıyor. Bebeğinizi emzirirken kesinlikle kullanmayınız.Sen de Yorumla!

1 9 10 11 12

Sitemizde Arayın

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar